Оригінальні компоненти Wamiles

У продукцію догляду за шкірою включені різні, ретельно відібрані компоненти. Компанія, ставлячи собі за мету використовувати високі прогресивні технології, витрачає багато зусиль на пошук нових ефективних компонентів та сировини, які зможуть підтримувати здоров'я шкіри. Дослідження, спрямовані на розвиток оригінальних компонентів, будуть продовжені для надання клієнтам продукції, що найбільше задовольняє їх запити.

Таким чином, компанія Wamiles розробила ряд оригінальних компонентів та інгредієнтів, частина з яких є запатентованою. Основою всіх ліній догляду за шкірою є запатентовані мінеральні інгредієнти, які не зустрічаються у косметичних засобах інших виробників.

Космік-мінерали (Cosmic Mineral) – мінеральна сіль.

Оригінальний компонент косметики Wamiles, концентрована мінеральна суміш, одержана з гарячих джерел (гейзерів), розташованих у Японії. Суміш містить безліч іонів заліза, сірчаної кислоти, а також безліч інших мінералів. Метод виробництва Cosmic Mineral є унікальним. Цей склад виходить із води гейзерних джерел шляхом її глибокого заморожування. Утворена субстанція у формі пудри моментально розчиняється у воді, ефективно абсорбуючись.

Отримана субстанція регулює клітинне відновлення, керує процесом кератизації. Адже збільшення товщини ороговілої (кератинізованої) частини епідермісу робить шкіру менш еластичною та сприяє утворенню зморшок. Також Cosmic Mineral має антизапальний ефект. Запускає процеси самовиробництва шкірою колагену та гіалуронової кислоти.

WL Мінеральна рідина TK, екстракт сланцю – природні мінерали.

Це есенція, що містить у собі мультимінерали, отримані шляхом екстрактивної ректифікації (вилучення та очищення) різних природних каменів та порід. Екстракт сланцю має ефект очищення шкіри, в той же час утримує вологу, регулює баланс шкіри і надає стягуючу дію. Екстракт сланцю – один із оригінальних продуктів Wamiles, який схвалений до застосування Міністерством охорони здоров'я, праці та соціального забезпечення Японії.

Конденсована морська вода I (соляний розчин, Condensed Sea Water).

Вода конденсована мінералами з глибоких шарів моря (200 метрів). Збагачена мінералами і складена так, щоб зберегти лише ті мінерали, які потрібні шкірі. Вона є збалансованим джерелом магнію, натрію, кальцію, фосфору та інших мінералів, необхідних для забезпечення метаболізму шкіри. Впливає виробництво шкірою гіалуронової кислоти. Керує швидкістю поділу клітин базального шару епідермісу. Приводить у рівновагу клітинний обмін. Відновлює ушкоджені клітини. Вода отримана шляхом унікального процесу використання мікрофільтрації та методу низькомолекулярної концентрації.

Конденсована глибоководна морська вода II (морська сіль)

Оригінальний компонент косметики Wamiles. Вода вироблена глибинами океану, де температура води низька і куди не проникає сонячне світло. Глибоководна морська вода – чиста та повністю безпечна для людини. Наша глибоководна морська вода – це суміш, взята з глибини 1500 м, 500 м нижче за рівень моря, яка вважається найбільш корисною для шкіри. Збагачене та збалансоване джерело мінералів, таких як магній, кальцій, калій, натрій, фосфор. Глибоководна морська вода пропонує волого-утримуючий ефект, ефект регуляції шкіри та ефект розм'якшення шкіри. Вона легко абсорбується шкірою та робить її здоровою зсередини.

Конденсована глибоководна морська вода III (Sennin-sui)

Збагачена мінералами (залізо, кальцій, магній та ін.), збалансована природна вода підтримує здоров'я шкіри та волосся.

Сік японської сливи «уме»

Звернувши увагу на чудові лікувальні властивості японської сливи, 1986 року Wamiles випустила першу косметичну есенцію із вмістом соку «уме». Далі для максимального використання нескінченних можливостей цієї рослини було розпочато наукові дослідження і вже у 2005 році було відкрито власний сливовий сад компанії. З цього моменту розпочалася розробка концепції використання всього дерева загалом. З різних частин японської сливи «уме», що змінюють свої властивості в різні пори року, ретельно витягуються ефективні компоненти. Молоді пагони, що проклюнулися з нирок, навесні, урожай дозрілих плодів влітку, що розпласталися по землі коріння восени. Тут прихована життєва сила рослини, дарована природою.

- Екстракт ферментованого соку плодів японської сливи виготовлений із соку, отриманого шляхом пресування таких плодів. Вирощуються дерева у містечку Кисю (саме тут сливи славляться на території Японії своїм смаком). Має антисептичну, протимікозну, протиалергенну дію, а також виражені активізуючі властивості. Надає пружності шкіри.

-Вода з плодів/гілок/нирок/листя японської сливи. Запашна вода, отримана шляхом парової обробки і тому повністю зберегла свій природний аромат. Свіжий запах сливи дарує розслаблення та зцілення.

До складу вищевказаних екстрактів входить одна з органічних кислот – оксикислота, яка зменшує силу зчеплення у роговому шарі. Результат – прискорення циклу обміну клітин, нормалізація стану рогового шару, посилення вологозберігаючих функцій.

Антиокислювальний, протизапальний ефект, гальмування процесів сахаризації, вироблення меланіну, активація клітин – ці результати впливу екстрактів дозволяють володіти свіжою та нетьмяною шкірою.

Дріжджові культури Toru raspora Delbrueckii, Дріжджові культури Pichia Caribbica (біолікер)

Wamiles вдалося знайти цей рідкісний інгредієнт і за допомогою технології культивації перетворити їх на «амніотичну» рідину для клітин шкіри. Ця рідина, проникаючи на всі рівні клітин шкіри, оберігає та живить клітини, ніби навколоплідні води – ембріон. Впливає швидкість поділу базальних клітин епідермісу. Як відомо, при процесі старіння змінюється гормональне тло організму і лімфо-плазмічна рідина нашої шкіри вже не надходить до цих клітин у належному обсязі. І тут на допомогу приходить амніотична рідина. Дріжджова культура містить необхідні амінокислоти та достатню кількість вітамінів. Вона утворює те саме живильне середовище для клітин епідермісу, яке наша шкіра має у двадцять років. По суті рідина запускає природний процес омолоджування шкіри зсередини.

Глина Танакура

Тип глини, що перегнила, що з'явилася тисячі років тому, повторно проходить через розкладання, регенерацію і ре-синтез морської тваринної і рослинного світу під впливом бактерій. Морська глина – збалансоване джерело різних мінералів. Вона абсорбує шкірне сало та бруд, видаляє відмерлі клітини шкіри та забезпечує збереження балансу вологості шкіри та антибактеріальний ефект. Містить натуральні неорганічні речовини, збагачені різного роду мінералами, які можна знайти лише у східній та західній частинах міста Танакура у Японії. За складом і різноманітністю мінералів Танакура багатший за морську глину, що видобувається в Європі. Вона глибоко очищає і допомагає шкірі залишатися гладкою, м'якою та зволоженою.

Сквален

Отриманий зі сквалану – формуючого інгридієнта шкірного жиру, витягнутого з печінки акули. Вуглеводень тритерпенового ряду природного походження. Належить до групи каротиноїдів. Має зволожуючу дію та посилює функцію захисного бар'єру шкіри.

Аденозинтрифосфат (АТФ)

Як носій двох високоенергетичних зв'язків, АТФ служить безпосереднім джерелом енергії для безлічі енерговитратних біохімічних і фізіологічних процесів. Усе це реакції синтезу складних речовин, у організмі: здійснення активного перенесення молекул через біологічні мембрани, зокрема й у створення трансмембранного електричного потенціалу; здійснення м'язового скорочення. Вкрай важливий компонент, який має ефект активації, що оживляє клітини шкіри. Запобігає старінню, загрубінню шкіри, надає пружності, зволожує.