Основа процедур – теорія клітинного контролю

Компанія Wamiles пропонує систему догляду за шкірою, засновану на розробленій оригінальній теорії клітинного контролю (контролю циклу розвитку та оновлення епідермісу шкіри). Теорія дозволяє зберегти здоров'я шкіри шляхом регулювання ритму дозрівання клітин. У зв'язку з цим, важливою особливістю косметики є те, що кожна Лінія засобів для домашнього догляду, а також Салонний догляд спрямовані на приведення в норму циклу оновлення епідермісу – і за рахунок цього – відродження природного потенціалу та краси шкіри. Краса через здоров'я – головний посил і принцип Wamiles.

Для максимального ефекту від догляду пригадаємо механізм функціонування шкіри.

Епідерміс - це зовнішній шар шкіри, який утворений багатошаровим епітелієм.

 

Включає кілька шарів епідермальних клітин:

 

  • нижній - базальний, включає один ряд клітин;
  • шипуватий - 3-8 рядів;
  • зернистий - 1-5 рядів;
  • блискучий - 2-4 ряди клітин без ядер;
  • агатошаровий ороговіючий епітелійроговий - б

Клітини епідермісу постійно оновлюються, утворюючи у базальному шарі епідермісу нові клітини. Більшість клітин епідермісу продукують кератин. Ці клітини називають кератиноцитами. У міру зростання кератиноцит переміщається у верхні шари. Зрештою, кератиноцит втрачає ядро ​​та основні органели і перетворюється на "корнеоцит". Корнеоцити - плоскі лусочки, що утворюють роговий шар (клітини епідермісу, що віджили), відповідальні за бар'єрну функцію епідермісу.

Корнеоцити скріплені між собою пластичним цементом, що складається з подвійного шару ліпідів - керамідів (церамідів). Клітини у зовнішньому шарі шкіри – поверхні епідермісу – є найбагатшим джерелом керамідів. Кераміди, жирні кислоти та холестерин працюють разом у роговому шарі, щоб запобігти втраті води та зберегти шкіру зволоженою та еластичною. Кераміди становлять близько 40% усіх ліпідів у роговому шарі, проте, на жаль, ця цифра не є вічною.

Від стану епідермісу залежить зовнішній вигляд шкіри, її свіжість та колір. З віком оновлення клітин відбувається дедалі рідше, шкіра починає старіти, з'являються зморшки.

Злагоджена робота трьох шарів шкіри дозволяє зберегти красу шкіри. Оновлення епідермісу – це обмін речовин шкіри. Ідеальний цикл оновлення епідермісу - 21-28 днів. Починаючи приблизно з 25-річного віку, процес оновлення шкіри стає повільнішим і збільшується до 35-45 днів до 40-х років і 56-72 днів після 50-річного рубежу.

Якщо клітини шкіри, що відмерли, нашаровуються, процес поділу клітин відбувається більш повільно, що веде до більш швидкого старіння шкіри, ускладнюється при цьому і проникнення кисню і поживних речовин у шкіру.

Ідея косметики – як можна контролювати цикл поновлення шкіри? По-перше, обов'язково знати вихідний стан шкіри, щоб підібрати вплив, який стимулюватиме той процес, який для цієї шкіри в цій ситуації максимально потрібний.

Тому ДУЖЕ ВАЖЛИВО ПРОВОДИТИ первинну діагностику стану шкіри пацієнта та стан рогового шару:

  1. Для такої шкіри характерні - сухість, підвищена чутливість. Тут у нас прискорений цикл оновлення клітин епідермісу (кліти, що не визріли, не виконують свої функції, утворюють щілини в міжклітинному просторі, що призводить до зниження функції захисного бар'єру).
  2. Шкіра з потовщеним роговим шаром – характерні плями, зморшки, тьмяність. Порушено функцію злущування рогового шару. Характерний уповільнений цикл оновлення клітин епідермісу.
  3. Шкіра із нормальним циклом оновлення епідермісу – здорова шкіра із нормальним циклом оновлення клітин, пружна, з хорошим кровотоком. Спостерігається зволоженість, зберігається прозорість та краса шкіри.

Далі, залежно від стану шкіри пацієнта, косметолог призначає домашній догляд та салонний догляд, спрямований саме на приведення до нормального стану циклу клітинного обміну. Так, для одного Клієнта метою відходів може бути прискорення метаболізму клітин, а для іншого – завданням Косметолога стане відновлення захисного бар'єру, відновлення функціонування міжклітинних ліпідів рогового шару, і, як наслідок, приведення в норму циклу поділу клітин.

Важливо зауважити, що протягом життя та залежно від харчування/спосіб життя Пацієнта, стан циклу клітинного обміну може змінюватися. Тут можуть бути і гормональні зміни, вплив негативних чинників довкілля, вікові зміни. Так і рецепт Wamiles може і повинен змінюватись після повторної діагностики та визначення поточного стану шкіри.

Таким чином, кожна лінія та процедура Марки Wamiles несе в собі певну мету і результат обов'язково буде, якщо правильно виписаний рецепт.

САМЕ ТОМУ, КОСМЕЦЕВТИКУ ВАМІЛЕС ПОВИНЕН ПРИЗНАЧУВАТИ КОСМЕТОЛОГ, ЯКИЙ МОЖЕ ДІАГНОСТУВАТИ СТАН ШКІРИ.