Про нас

Протягом століть Японія - всесвітньо визнана Мекка краси, здоров'я та довголіття. Краса та молодість японських дівчат просто зачаровують, залишаючи за собою багато питань та подивів. У Японії своє поняття про красу, де, безумовно, дівчина доглянута та натуральна. Відкрити завісу її таємничості та поринути у світ японської чарівності допомагає компанія Wamiles Cosmetics. Вона відкриває нові можливості професійного догляду, які дають чудовий результат.

Wamiles Cosmetics – найбільший у Японії виробник професійної косметики преміум-класу. Починаючи з 1980 року, компанія створює клітинну мінеральну косметику, яка активно завойовує кохання та визнання японців. Головне завдання японських розробників – повне оздоровлення шкіри та пробудження природного потенціалу шкіри – досягається завдяки космецевтичним та фармацевтичним властивостям продуктів.

Президент Wamiles Сета Коїчі, хімік за освітою, вклав в основу косметичних продуктів компанії запатентовані високоефективні комплекси мінеральних інгредієнтів, які не зустрічаються в інших виробників та забезпечують високу ефективність продуктів марки. Серед таких унікальних компонентів - конденсована глибоководна морська вода (т.зв. "Condensed Seawater"), яку видобувають у відкритому морі в районі півострова Йорон; мінерали, які видобувають із гарячих джерел Кюсю; екстракт японської сливи Prunus Mume, яку фахівці компанії Wamiles вирощують у власних сливових садах на спеціально підготовленому мінералізованому ґрунті.

Якщо говорити про готові продукти, то можна виділити амінокислотні комплекси, які виступають своєрідною "здоровою сировиною", з якої нові клітини шкіри народжуються здоровими. Ефективним є також використання гамма-аміномасляної кислоти (GABA), яка виконує в організмі функцію інгібуючого медіатора центральної нервової системи. Як показують японські дослідження, живлення цією кислотою стимулює вироблення шкірою власної гіалуронової кислоти.

Ще одна інновація Wamiles - використання частинок розміром від 10 нанометрів, що при середньому розмірі клітини шкіри 40 нанометрів дає чудове проникнення без використання шприців, що травмують шкіру, та інших інвазивних технологій. У виробництві косметичних засобів бренду використовуються передові технології - емульгування під високим тиском, фільтрація з використанням наномембран, технологія багатоступінчастої наноемульсії, іонізація та багато іншого.

Компанія Wamiles Cosmetics сама веде усі цикли розробки та виробництва продукції, гарантуючи контроль якості на кожному етапі. З цією метою було створено власний НДІ, що має офіційний статус дослідницької установи у Японії. Видобуток інгредієнтів також ведеться власними силами. Таким чином, усі розробки мають під собою велику доказову клінічну основу. Дослідження проводяться на штучно вирощеній шкірі, тести на тваринах у компанії не проводяться.

Всі розробки та технології компанія активно використовує не лише у засобах професійного салонного догляду, а й у домашньому догляді та лінійці декоративних засобів.

На даний момент у Японії працюють понад 1700 фірмових салонів краси Wamiles, в Україні із брендом співпрацюють понад 25 салонів преміального класу. З 1994 року професійна декоративна косметика Wamiles, що доглядає, є офіційним візажистом Тижня Моди в Токіо.