Академія Wamiles

Академія Wamiles Ukraine – перша школа навчання та сертифікації лікарів-косметологів ТМ “Wamiles” в Україні. Ми є офіційним дистриб'ютором професійної японської косметики Wamiles Cosmetics.

Головний Навчальний центр компанії знаходиться у Токіо (Японія). Свою діяльність Навчальний Центр розпочав з моменту заснування марки у 1980 році. Структурні підрозділи Академії на даний момент також функціонують у США (з 2000 року), в Україні (з 2016 року).

Компанією було розроблено власну оригінальну систему навчання та кваліфікації майстрів, при якій наявність Сертифікату дає право на надання всього спектру косметологічних послуг марки Wamiles. Ця система включає короткострокові дводенні навчальні курси, де вивчається теорія шкіри, відомості про продукцію, відпрацьовується технологічний процес. Далі слідує практика під керівництвом та за підтримки наставників, які з належною участю ставляться до кожного з учнів. Високопрофесійне навчання є гарантією безпечного та ефективного застосування продукції компанії.

Всі наші викладачі – практики з реальним та успішним досвідом роботи, як у наданні косметологічних послуг, так і у викладацькій діяльності. Вони розкривають слухачам секрети проведення висококласних японських процедур, виконаних з урахуванням космецевтики Wamiles.

Робота косметичного салону з "розкішним сервісом" вимагає найвищого професіоналізму. Ми беремо на себе гарантії всебічного навчання

персоналу салону краси чи клініки. Висококваліфіковані фахівці лікарі-косметологи марки саме з цією метою проводять різноманітні тренінги щодо роботи з особливостями застосування нашої косметики.

За результатами навчання слухачі отримують лише актуальну інформацію та весь необхідний методичний матеріал.

Відповідно до відгуків косметологів, які вже стали партнерами Wamiles в Україні, салонний догляд Wamiles – це поєднання високих технологій при виробництві сировини з особливими японськими СПА-техніками проведення процедур. Тут важливими є і маніпуляції пальцями рук, і вплив на енергетичні точки та нервові рецептори, а «дотик до шкіри» є вкрай важливим у досягненні відмінного результату.

Таким чином, мистецтво салонного догляду Wamiles – не просто косметична процедура для обличчя, а й передача повідомлень кінчиками пальців, що сприяє вибудову балансу всього організму.