2021-11-22

Healthy-day від Wamiles. Запрошуємо на лекцію про японські добавки

25 листопада 2021 року в головному офісі Wamiles Ukraine буде проведено Базовий курс з вітамінних комплексів та добавок Wamiles. Ви дізнаєтеся про переваги японських БАДів, ефективність їхнього застосування, як вони впливають на організм людини і чому японські вітаміни та добавки вважаються еталоном якості та результативності. Наприкінці семінару ми розіграємо три подарунки для найактивніших учасників.

Спікер – лікар-терапевт Тетяна Тіунова

Таймінг - 11.00-13.00

Місце - м. Київ, вул. Антоновича, 131.

Семінар відбудеться в режимі офлайн та онлайн (zoom)

*участь офлайн можлива за наявності сертифіката про вакцинацію, негативного ПЛР або експрес-тесту на COVID-19.

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА! Реєстрація обов'язкова.

Японський БАД - культ довіри

За статистичними даними, у Японії, біологічно активні добавки приймають понад 90% населення, починаючи з 30 років і раніше. Саме БАДи допомагають японцям переносити високі професійні навантаження та вести активний спосіб життя. Основна особливість японських БАДів у тому, що вони містять практично всі необхідні нашому організму речовини, особливо ті, які ми не можемо отримати з їжею з огляду на забрудненість довкілля та сучасний ритм життя.

Життєво важливе харчування

Щодня нашому організму необхідно від 600 до 700 різних есенціальних речовин, тобто речовин, які в організмі не синтезуються, а повинні приходити з харчуванням. Якщо цього дотримуватися, ми зможемо прожити 120 – 150 років. Але замість 600-700 корисних корисних речовин, ми отримуємо 200-230, і то в ліпшому разі. Якщо ще до 35 років організм ще намагається функціонувати з якимись запасами, пізніше резерви дуже швидко закінчуються.

Сьогодні часто можна почути, що фрукти та овочі вже не ті, що раніше — їхня поживна цінність стала меншою, ніж кілька десятків років тому. Це відбувається через збіднення та виснаження ґрунту, неправильну сівозміну — чергування сільськогосподарських культур, засмічення довкілля, проникнення у фрукти та овочі небезпечних важких металів.

Сьогодні вітаміни та мінерали містяться лише у слідових кількостях. Багато плодів, що імпортуються із зарубіжних країн збираються ще до дозрівання. Отже, вміст поживних речовин у них набагато менший за середній, оскільки вони дозрівають у контейнерах, а не в натуральних умовах. Надалі мінеральна та вітамінна недостатність призводить до дефіцитних станів організму, що викликає різні патології.

Програма порятунку нації

Бомбардування Хіросіми та Нагасакі у 1945 році стало поворотним моментом в історії Японії. Починаючи з 60-х років спостерігався великий сплеск проблем зі здоров'ям: впала народжуваність, суттєво знизилася тривалість життя (до 50 років). Населення у 1960 році становило 93,22 млн людей. Японські вчені створили державну програму, яку назвали «Програма порятунку нації».

Три завдання перед японським суспільством:

  • почистити землю від радіонуклідів, щоб вирівняти радіаційне тло;
  • загальна диспансеризація зі 100-відсотковим охопленням населення;
  • оптимізація харчування населення з використанням продуктів моря та біологічно активних добавок.

Усього за 50 років тривалість життя японців зросла від 54-56 до 80 років. На прикладі всього одного покоління японці досягли такого позитивного зсуву. Звичайно, у цих людей збільшилася і якість життя, вони стали менше хворіти. На сьогоднішній день населення Японії майже 126 мільйонів, а японська система охорони здоров'я вважається однією з найрозвиненіших у всьому світі.

Сила океану

Основними компонентами вітамінів та добавок Wamiles є продукти моря, зокрема запатентований інгредієнт – конденсована морська вода.

Океан - багате джерело життєво необхідних нутрієнтів для людини, а склад морської води - подібний до плазми нашого організму. Серед безлічі олігоелементів у ній присутні магній, йод, літій, цинк, мідь, селен і кальцій, які є основними мінеральними речовинами нашого тіла. Морські продукти багаті на омега-3 жирні кислоти, вітаміни А, D, Е, вітаміни групи В і такі мікро-, макроелементи, як йод, фосфор, цинк, калій, залізо, магній. Згідно з дослідженнями вчених Гарвардського університету, люди, які вживають велику кількість морепродуктів, живуть на три роки довше і втричі рідше вмирають від хвороб серця.

Приходьте на наш Базовий курс з вітамінів і японських БАДів- і ми розповімо Вам, як поліпшити стан шкіри і волосся, як зберегти суглоби на довгі роки життя, як підвищити свій імунітет в період пандемії і полегшити наслідки COVID-19, як завжди бути здоровими і гарними!

Біологічно активна добавка Bio Support motion

Біологічно активна добавка Bio Support motion

Склад на три капсули (добове дозування): Хондроїтин - 429 мг Ораліс (виходить шляхом екстраг..

0 грн.

БІОЛОГІЧНО АКТИВНА ДОБАВКА BIO SUPPORТ

БІОЛОГІЧНО АКТИВНА ДОБАВКА BIO SUPPORТ

Форма випуску: 36 пакетиків по 1,1 г. Гранульований порошок для внутрішнього прийому. Склад на..

0 грн.

Сіль харчова Shinbien

Сіль харчова Shinbien

Натуральна столова сіль великого помелу. Вищий сорт Хімічний склад, на 100г: Калій (K) ..

0 грн.

Колаген

Колаген

Склад та форма випуску: Трипептид колагену (гліцин, пролін, гідроксипролін), мальтоза/трегалозу, ..

0 грн.