2022-01-24

Запрошуємо косметологів на огляд японської космецевтики Wamiles

Дорогі косметологи, запрошуємо вас на огляд японської косметики та космецевтики преміум-якості Wamiles з демонстрацією та відпрацюванням процедур. Семінар складається з двох частин: теоретичної та практичної.

Коли? 10.02.22

О котрій? 11:00 до 17:00

Де? м. Київ, вул. Антоновича, 131

Японська компанія Wamiles - найбільший у Японії виробник професійної косметики преміум-класу. Починаючи з 1980 року, компанія створює клітинну мінеральну косметику, яка спрямована на повне оздоровлення шкіри та пробудження її природного потенціалу. Основою косметичних продуктів компанії Wamiles є унікальні мінеральні інгредієнти, які споріднені з нашою шкірою за природою і не трапляються в косметичних засобах інших світових виробників.

Wamiles Cosmetics сама веде всі цикли розробки та виробництва продукції (зокрема видобуток інгредієнтів) і гарантує контроль якості на кожному етапі у власному Науково-дослідному інституті, а також веде навчальну та салонну діяльність у всьому світі.

Восени 2016 року Wamiles Cosmetics з'явилася в Україні та завоювала любов клієнтів та косметологів.

Запрошуємо Вас на семінар, на якому Ви дізнаєтесь про види преміального японського догляду Wamiles, який не має аналогів у всьому світі. Всі процедури атравматичні, але, завдяки нанотехнологіям, діють у глибоких шарах дерми. Мають лікувальну, косметичну та психотерапевтичну дію. У складі кожної процедури – лікувальний масаж Шиацу.

Чекаємо Вас у нашому офісі 10.02.2022.

Реєстрація обов'язкова. Кількість місць обмежена.

При собі мати всі документи щодо безпеки від COVID-19.