2022-02-13

Запрошуємо на семінар про японські преміум-біодобавки!

Шановні косметологи, дієтологи, власники салонів краси! 23 лютого 2022 року в найкращому 5-зірковому готелі України Premier Palace відбудеться Семінар про преміальні японські БАДи!

Коли: 23 лютого

Час: 11:00 -14:00

Місце: Premier Palace Hotel

Адреса: бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська 5-7/29

Кількість місць обмежена.

Спікери:

  • Анна Глазунова – засновниця, Генеральна директорка Wamiles Ukraine.
  • Поліна Недава – дерматокосметологиня, експертка та сертифікована тренерка компанії Wamiles Cosmetics.
  • Тетяна Тіунова – лікарка-терапевтка.
  • Олена Рижкова – тренерка OTOME.

У 2020 році Україні з'явилися інтелектуальні японські преміум-добавки, які мають на меті зберегти здоров'я та зупинити старіння організму.

Це біологічно активний комплекс Bio Support, Питний трипептид колагену, Біологічно активна добавка для суглобової та хрящової тканини BioFlex Motion, Ферментований чай із поліфенолами для стрункості та зниження рівня цукру в крові.

Біологічно активний комплекс Bio Support Anti-Age & Health – це новітня наукова розробка японської компанії Wamiles. 100% натуральні вітаміни працюють за системою штучного інтелекту. Bio Support містить 70 олігоелементів із системою індивідуальної адаптації. Bio Support компенсує нестачу речовин для конкретного організму. Цей засіб створено на основі природних компонентів, вирощених на екологічно чистому мінералізованому ґрунті. Технологія сублімаційного сушіння дозволяє природним компонентам засвоюватися в 10 разів ефективніше, ніж будь-яким іншим методом. У 2021 році оновили склад Bio Support, він став ще кориснішим для організму людини.

Питний трипептид колагену збільшує зволоженість шкіри у 5 разів, підвищує вироблення колагену, зміцнює клітинні мембрани, зменшує глибину зморшок у 5 разів, заломів у 3 рази, поліпшує рухливість суглобів, блокує процеси фотостаріння. Має 100% засвоюваність організмом.

Біологічно активна добавка для суглобової та хрящової тканини BioFlex Motion – японська розробка для спортсменів, людей із проблемами суглобів та хрящової тканини. Знижує больові відчуття у суглобах, запобігає зношуванню суглобової тканини, збільшує рухливість суглобів, продукцію синовіальної рідини, освітлює пігментацію.

Ферментований чай із поліфенолами сприяє зниженню ваги, прискорює процес спалювання внутрішнього жиру, активує метаболізм, нормалізує рівень цукру в крові, чинить антиоксидантний ефект, активує виведення солей важких металів.

Запрошуємо Вас на інформаційний семінар японських БАДів! Ви дізнаєтесь багато цікавої інформації, сформованої на особистому досвіді та провідних японських і світових дослідженнях зі здоров'я та довголіття!

Біологічно активна добавка Bio Support motion

Біологічно активна добавка Bio Support motion

Склад на три капсули (добове дозування): Хондроїтин - 429 мг Ораліс (виходить шляхом екстраг..

0 грн.

БІОЛОГІЧНО АКТИВНА ДОБАВКА BIO SUPPORТ

БІОЛОГІЧНО АКТИВНА ДОБАВКА BIO SUPPORТ

Форма випуску: 36 пакетиків по 1,1 г. Гранульований порошок для внутрішнього прийому. Склад на..

0 грн.

Колаген

Колаген

Склад та форма випуску: Трипептид колагену (гліцин, пролін, гідроксипролін), мальтоза/трегалозу, ..

0 грн.