НДІ

В основі концепції косметики Wamiles закладено об'єднання японської науки і техніки. Компанія представляє косметичну продукцію, висока ефективність та якість якої підтверджується достовірною теоретичною та науковою базою.

  • Науковість. Косметика розробляється, ґрунтуючись на фізіології шкіри. Взявши за основу воду з глибоких шарів океану, що містить безліч необхідних для обміну речовин та мінералів, використовується добре збалансований набір різних амінокислот і ліпідів, у тому числі з яких складається шкіра. Крім того, широко застосовуються натуральні компоненти, в основному, екстракти рослин, які дають різні зволожуючі, протизапальні, антиоксидантні та інші ефекти. Також використовуються повсякденні у житті японців компоненти, отримані зі сливи та вишні, імбиру, соєвих бобів, рисових висівок.
  • Оригінальність. Щоб досягти певного ефекту для шкіри, не тільки ретельно відбираються високоефективні компоненти, але також ведеться робота над створенням своєї власної сировини. Підтверджено ефективність для зволоження та кондиціонування шкіри "сольового розчину" та "морської солі", яка є добре збалансованим концентратом багатої мінералами води з глибоких шарів океана. Крім того, вироблена з отриманого сока методом компресії плодів сливи, "ферментна рідина сливового соку" багата амінокислотами і має активуючий, антибактеріальний і антиалергічний ефект.
  • Технології. Щоб постійно продовжувати створювати косметичні нововведення, робота відбувається за безперервною схемою від досліджень і розробок до виробництва. Щоб забезпечити максимальне функціонування властивих механізмів шкіри, використовуються нанотехнології, за допомогою яких створена система ефективної доставки активних компонентів у шкіру. Крім того, використовується сприятливий релаксації збалансований рецепт, до якого включені мінерали, ефективність яких підтверджена в бальнеотерапії на океанічних курортах та теплих джерелах, екстракти рослин та морських водоростей.