2021-11-07

Ексфоліація Wamiles – телепортуй свою молодість у майбутнє!

Чи знали Ви, що одна з перших ознак старіння шкіри – не зморшки і пігментні плями, а тьмяний колір обличчя? Як правило, тьмяний колір обличчя поєднується із підвищеною сухістю та чутливістю шкіри. Таким чином клітини шкіри подають «сигнал тривоги» про те, що відчувають нестачу поживних речовин, вологи та кисню. Серед основних причин тьмяного кольору обличчя: нестача сну, жорсткі дієти, алкоголь, куріння, надмірне захоплення засмагою, погана екологія, гіпотиреоз, захворювання шлунково-кишкового тракту, остеохондроз шийного відділу хребта, тривалий прийом медикаментів, гормональні порушення.

Якщо ви хочете, щоб шкіра обличчя завжди мала здоровий колір, була зволоженою та живою, найкращим помічником у цій справі є ексфоліація Wamiles.

Ексфоліація, відлущування верхнього рогового шару шкіри - така ж обов'язкова процедура догляду за тілом, як чищення зубів чи миття волосся. Клітини епідермісу оновлюються і самі, але з віком цей процес сповільнюється і потребує стимулювання.

Ексфоліація японської компанії Wamiles є оригінальною процедурою, в основі якої головне завдання — видалення ороговілих клітин шкіри, з метою форсування утворення нових. Це абсолютно безпечний метод оздоровлення та омолодження шкіри, що вибудовує клітинний обмін, повертає початкове здоров'я шкіри.

У чому користь?

Наша шкіра має кілька шарів. Найвищий, роговий шар, складається з відмерлих клітин і виконує захисну функцію. Поступово ці клітини відлущуються, і їм на зміну приходять нові. Від швидкості цього процесу залежить, наскільки свіжим буде колір обличчя, а шкіра – чистою та гладкою. Саме для його стимуляції використовується ексфоліація.

Процедура ексфоліації Wamiles підходить абсолютно всім – для молодої шкіри – підтримує здоровий стан, для зрілої шкіри – прискорює оновлення та омолоджує, для сухої шкіри – зволожує, для жирної – регулює рівень шкірного сала, для шкіри з акне та постакне – запобігає появі комедонів та припиняє їхній розвиток. Ексфоліація Wamiles допомагає вирішити проблему лущення шкіри, мінімізує наслідки гіперкератозу, надає виражену омолоджувальну та освітлювальну дію.

У чому переваги японської професійної процедури ексфоліації Wamiles?

Неагресивний метод впливу

Усі етапи та принцип впливу процедури Exfoliation by Wamiles пов'язані з різницею РН. Теорія різного РН для будь-якого типу шкіри має лікувальний ефект. Спочатку слаболужний РН розпушує клітини рогового шару, це сприяє розм'якшенню старого кератину шкіри. Наступний етап відлущування заадяки роботі мінеральної есенції з кислим РН 2,4. Під впливом есенції розм'якшені старі рогові клітини тверднуть, після чого приємними рухами середнього пальця, вони легко відокремлюються, абсолютно не завдаючи шкоди шкірі. Завершують процедуру ексфоліації відновленням того балансу РН шкіри, який забезпечує його природне функціонування (РН до 4,5). У складі відновлювального лосьйону глибоководна морська вода, конденсована морська вода, гіалуронат натрію, які нормалізують метаболізм шкірних клітин, інтенсивно живлять та зволожують.

Детоксикація шкіри та насичення киснем

Після процедури ексфоліації від Wamiles Ваша шкіра проходить детоксикацію, в ній значно зменшується карбоніловий білок - результат окислювального стресу в організмі. Також ця процедура очищає шкіру від різних домішок, на тривалий час не допускає накопиченню токсинів. Ексфоліація насичує шкіру киснем, сприяє ліпшому засвоєнню корисних речовин із кремів, сироваток, які Ви використовуєте у щоденному догляді за шкірою.

Поліпшення шкірного мікрорельєфу

Японська процедура ексфоліації не завдає шкоди шкірному мікрорельєфу. Навіть більше – вона здатна запустити процес природної регенерації, що позбавляє тонких шрамів та інших незначних пошкоджень.

Нормалізація водного балансу шкіри та стимуляція вироблення колагену

Науково доведено, що процедура ексфоліації нормалізує необхідний рівень гідратації шкіри, запобігає накопиченню надлишкового кератину, що може стати причиною утворення вугрів та інших недосконалостей, стимулює вироблення колагену.

Спробуйте унікальну процедуру оновлення —Ексфоліацію від Wamiles! Нагородіть свою шкіру розкішним японським доглядом, посприяйте збереженню молодості на довгі роки.

Інноваційний пілінг - гель для оновлення шкіри Exfoliation Lite

Інноваційний пілінг - гель для оновлення шкіри Exfoliation Lite

Інноваційний пілінг гель для оновлення шкіри Exfoliation Lite Wamiles Через вікові зміни та стрес..

0 грн.