2021-06-13

Знижка -20% на чай, який обіцяє зменшити Вашу талію!

Тільки до кінця червня діє знижка -20% на ферментований японський чай з полімеризованними поліфенолами.

ЯПОНСЬКИЙ ПІДХІД ДО СХУДНЕННЯ

Екстракт зеленого чаю, ферментований чайний порошок з листя зеленого чаю, листя і насіння японської камелії - це цілюща формула японського чаю з поліфенолами, яку розробили японські вчені в Науково-дослідному інституті Wamiles. Цей чай розбудить Ваш метаболізм, якщо навіть вже все перепробували і Вам нічого не допомогло.

ЩО ТАКЕ ПОЛІФЕНОЛИ І В ЧОМУ ЇХНЯ ЦІННІСТЬ?

Поліфеноли - це активні речовини, які захищають рослину від агресивного впливу - ультрафіолетового випромінювання, комах, грибків, різних хвороб. Також поліфеноли надають рослинам «апетитний» колір і впливають на смак.

Є безліч різновидів поліфенолів, але функція у всіх одна - захищати, робити смачним і красивим. Так, у грейпфруті поліфеноли відповідають за гіркий смак, поліфенол «танін», який міститься у шкірі і кісточках винограду, відповідає за в'яжучі властивості, а поліфеноли «антоціаніни» забезпечують яскравий колір усіх червоних ягід.

ЧОМУ ТАК ВАЖЛИВО ЩОДЕННЕ НАДХОДЖЕННЯ ПОЛІФЕНОЛІВ В ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ?

Дуже важлива роль поліфенолів у здоров'ї кровоносних судин: вони сприяють зниженню рівня холестерину, запобігають агрегації тромбоцитів, поліпшують еластичність стінок артерій. Також поліфеноли є потужними

антиоксидантами, а ще - мають більшу стійкість, ніж вітаміни.

Поліфеноли допомагають боротися з ушкодженнями клітин, які завдають вільні радикали. Саме тому вони захищають організм від окислення і старіння. Науково доведено, що поліфеноли знижують ймовірність розвитку раку і серцево-судинних захворювань.

ЧОМУ ПОЛІФЕНОЛИ В ЯПОНСЬКОМУ ЧАЇ ПІДДАЮТЬ ПОЛІМЕРИЗАЦІЇ?

Полімеризація - це процес зв'язування катехінів чаю, які в 6 разів підсилюють корисні властивості поліфенолів. Саме тому японський чай настільки дієвий і ефективний.

Японський чай з поліфенолами - це науково доведений результат у процесі схуднення. Один пакетик вдень - і Ви побачите не тільки зменшення об‘ємів талії, але й поліпшення самопочуття.

ЦІННІСТЬ ЯПОНСЬКОГО ЧАЮ З ПОЛІФЕНОЛАМИ:

 • Сприяє зниженню ваги
 • Прискорює процес спалювання внутрішнього жиру
 • Активує метаболізм
 • Нормалізує рівень цукру крові
 • Знижує рівень ЛПНЩ, тригліцеридів
 • Надає антиоксидантний ефект
 • Активує виведення солей важких металів
 • Запобігає розвитку атеросклерозу
 • Знижує ризик розвитку метаболічного синдрому
 • Підвищує чутливість тканин до інсуліну
 • Має протизапальну, протипухлинну та антигістамінну дію

Чай з поліфенолами показаний не тільки поціновувачам солодких десертів, але й людям, які палять. Цей чай допоможе очистити Ваш організм, запустити всі життєво важливі процеси.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!

Запатентована технологія ферментації НІВЕЛЮЄ побічні ефекти складових чайного листка, завдяки цьому дозволено щоденний і тривалий прийом напою.

ПАМ'ЯТАЙТЕ: Схуднення - це теж мистецтво. Тому худніть поліфонічно з японським чаєм з поліфенолами!)

Ферментований чай

Ферментований чай

Порошок для приготування напою. Упаковка-30 саше Вага нетто: 22,5 г (750 мг х 30 саше) Скла..

0 грн.