2021-12-27

Три салонні процедури WAMILES, які варто зробити взимку

Краса жінки – це результат постійного догляду за собою та своїм тілом.

Зимовий догляд за шкірою має свої особливості. З одного боку, зима – це період, коли відсутня сонячна активність, це дозволяє проводити процедури пілінгів, відбілювання шкіри, активні методи омолодження. З іншого – різкі перепади температур, тепле сухе повітря та дуже гаряча вода висушують і виснажують шкіру, що призводить до потреби посиленого живлення та зволоження.

Японські салонні догляди Wamiles можна проводити цілий рік, але саме в зимову пору рекомендовано очистити шкіру від токсинів, відбілити, не боячись зворотної пігментації, провести якісні антивікові процедури. Особливістю японських професійних доглядів є поєднання косметичних процедур із застосуванням точкового масажу Шиацу, який благотворно впливає на загальний фізіологічний та психоемоційний стан. Наші фахівці володіють технікою Шиацу на найвищому рівні. Після салонної процедури Ви побачите не лише покращену якість шкіри, але й відчуєте всередині неймовірний спокій та легкість.

Шиацу як повернення життєвої енергії людини

Точковий масаж - це особлива техніка, яка зародилася в Китаї не менше 4 тис. років тому. Назва методики розшифровується як «ши» – пальці, «ацу» – натискання, з чого можна зрозуміти, що техніка полягає у точковому впливі та спрямована на активізацію захисних функцій та нормалізацію роботи систем організму.

Основою техніки японського масажу Шиацу є натискання пальцями рук та долонями на біологічно активні точки на тілі людини. Філософія цього виду масажу полягає у роботі з життєвою енергією Ци людини. В Азії вважається, що більшість хвороб виникають від неправильної циркуляції енергії Ци внаслідок некорисного харчування, малорухливого способу життя, стресу, хвилювань. Тому при гармонізації балансу енергії Ци в організмі зникають хвороби. Таким чином, точковий масаж спрямований на набуття внутрішньої гармонії, якої так часто не вистачає в сучасному житті.

Багаторічна практика показала, що японський масаж Шиацу чудово лікує безсоння та легкі нервові розлади, знімає стрес.

Користь від масажу Шиацу:

  • зменшення або повне зняття головного болю;
  • спокійний і глибокий сон;
  • зняття стресу та занепокоєння;
  • психоемоційне та фізичне розслаблення;
  • поліпшення кольору обличчя.

Тотальне оновлення - Курс «Детокс + Ексфоліація»

Курс «Детокс + Ексфоліація» – це курс оздоровлення шкіри, створений для ефективного очищення від глибоких забруднень та виведення токсинів. Комплексне очищення проводиться відразу після процедури ексфоліації, дозволяючи досягти максимального результату. Курс насичує рідкісними мінералами та вітамінами ослаблену зовнішніми впливами та сонячними променями тьмяну шкіру. Результат після процедури - максимальне виведення токсинів, позбавлення від куперозу, зморшок, тьмяності обличчя. В основі ексфоліації - оригінальна процедура компанії Wamiles, що передбачає видалення ороговілих клітин шкіри з метою форсування утворення нових. Exfoliation видаляє старий роговий шар, регулює клітинний обмін, повертає первинне здоров'я шкіри. Вона рекомендується для будь-якого віку та типів шкіри - це універсальна процедура оздоровлення та омолодження обличчя, яка оновлює роговий шар шкіри вирішує проблему лущення, мінімізує наслідки гіперкератозу, виявляє виражену освітлювальну дію, вирівнює мікрорельєф, насичує шкіру киснем. У процесі процедури косметолог виконує масаж Шиатцу.

Ефект: миттєвий детокс, звуження пор, вирівнювання тону та рельєфу шкіри, інтенсивне зволоження, ущільнення епітелію, мінімізація слідів втоми, освітлення шкіри, живлення та зволоження епітелію.

Курс відбілювання Wamiles

Зима – ідеальний час для проведення процедур відбілювання шкіри. Курс «Відбілювання» від Wamiles створений для шкіри, схильної до утворення ластовиння та пігментних плям. Ця процедура стимулює відновлення функцій шкіри, втрачених внаслідок впливу ультрафіолетових променів та надмірного пересихання. У ході курсу видаляється ороговілий шар шкіри, нормалізується вироблення меланіну, відновлюються порушені функції шкіри. Шкіра відбілюється, нормалізується вироблення колагену, до складу маски входить альфа-оксикислота і вітамінний комплекс, які впливають на шкіру на молекулярному рівні і є найефективнішими компонентами, що омолоджують і відлущують.

Ефект: відбілювання обличчя, звуження пор і зменшення рубців постакне, ущільнення епітелію, ліфтинг-ефект, що наростає, чіткий контур обличчя.

Курс омолодження обличчя від Wamiles «Ліфтінг VITAL+»

Курс "Ліфтінг VITAL+" допомагає усунути проблеми, пов'язані з віковими змінами шкіри. Це найефективніший, повний та насичений мінералами та амінокислотами курс. Глибоке збалансоване харчування в масці “VITAL” дозволяє освіжити шкіру, нормалізувати всі функції оновлення та надати їй внутрішнє сяйво. Цей курс вирішує найскладніші косметичні завдання, такі, як в'ялість шкіри, глибокі зморшки, виражена пігментація, темні кола під очима, акне. Посилений догляд для зрілої та (або) пробленої шкіри з унікальним масажем зцілюють шкіру.

Ефект: візуальний ліфтинг, омолодження шкіри, усуває набряклість, тьмяний відтінок, відновлює тонус та природне сяйво.

Комплексний зимовий догляд Wamiles дозволяє пробудити шкіру. Щоб підтримувати результат після процедури, рекомендується використовувати косметичні засоби домашнього догляду Wamiles та OTOME, у складі яких вітаміни, гіалуронова кислота, пептиди та антиоксиданти.