2021-08-07

Продовжіть сезон бікіні на цілий місяць!

До 31 серпня встигніть скористатися знижкою -20% на Японський ферментований чай з полімеризованими поліфенолами! Цей чай зміцнить Ваше здоров'я, гармонізує внутрішній стан, зробить стрункішою талію і подарує неймовірне відчуття легкості!

Про поліфеноли

При порушенні балансу і надмірній кількості вільних радикалів в організмі людини відбувається руйнівний окислювальний процес, який впливає на пошкодження клітинних структур, передчасне старіння і розвиток хронічних захворювань таких, як надлишкова маса тіла, різні запалення, метаболічний синдром, інсулінорезистентність, цукровий діабет 2-го типу, порушення ліпідного обміну, целюліт, високий рівень вісцерального жиру, захворювання серцево-судинної системи.

Як же можна призупинити процес руйнування нашого організму, допомогти йому зберегти імунітет протягом життя? Наукові дослідження довели, щоб нейтралізувати вільні радикали, організму потрібні антиоксиданти, які ми здебільшого отримуємо з їжі. Додаючи в щоденний раціон поліфеноли, ми гарантуємо безпеку своєму організму.

Поліфеноли - це клас органічних сполук, які мають високий рівень антиоксидантних властивостей. Основна роль поліфенолів - це захист організму від патогенів.

Один пакетик чаю в день - Ваша запорука довголіття.

Не секрет, що причиною багатьох хвороб є порушення обміну речовин. Одним із досягнень роботи японських учених є Ферментований японський чай з полімеризованими поліфенолами, який розроблений для поліпшення загального стану організму людини завдяки використанню цінних природних компонентів. У складі напою - екстракт зеленого чаю, ферментований чайний порошок (листя зеленого чаю, листя японської камелії, насіння японської камелії), кукурудзяний крохмаль, водорозчинні харчові волокна.

Про зелений чай сказано чимало. Він містить безліч корисних речовин, серед яких найважливіша властивість - антиоксидантна. Регулярне вживання зеленого чаю поліпшує стан шкіри і самопочуття. Зелений чай допомагає виводити токсини, покращує обмін речовин. Він має протизапальні властивості і полегшує перебіг хвороби. Фтор і йод у складі чаю допомагають виводити солі важких металів, а сечогінний ефект напою - зняти набряки і вивести «зайву» воду з організму.

Зелений чай корисний для серця і судин, він знижує ризик атеросклерозу, підвищує еластичність стінок судин.

А що нам відомо про таку рослину, як камелія, окрім заголовку роману А. Дюма «Дама з камеліями»?

Властивості японської камелії надзвичайно цінні, і головне - доведені медициною. Серед них найважливіша - це зниження кількості холестерину в організмі людини. Науково доведено, що камелія здатна боротися з таким захворюванням, як рак. Збій у роботі шлунка, водянка і анемія, навіть епілепсія теж лікуються листям цієї рослини.

Науково доведено

Ферментований японський чай з полімеризованими поліфенолами сприяє зниженню ваги, прискорює процес спалювання внутрішнього жиру, активує метаболізм, нормалізує рівень цукру в крові, знижує рівень тригліцеридів, має антиоксидантний ефект, активує виділення солей важких металів, запобігає атеросклерозу, знижує ризик розвитку метаболічного синдрому, надає протизапальну, протипухлинну антигістамінну дію.

Якщо Вас турбують:

  • Надлишкова маса тіла
  • Метаболічний синдром
  • Атеросклероз
  • Цукровий діабет 2-го типу
  • Інсулінорезистентність
  • Целюліт
  • Порушення ліпідного обміну
  • Низька фізична активність
  • Гіпотеріоз
  • Ви приймаєте оральні контрацептиви

Ферментований японський чай з полімеризованими поліфенолами допоможе поліпшити якість Вашого життя.

Поспішайте купити Ферментований японський чай з полімеризованими поліфенолами зі знижкою -20% до 31 серпня.

Ферментований чай

Ферментований чай

Порошок для приготування напою. Упаковка-30 саше Вага нетто: 22,5 г (750 мг х 30 саше) Скла..

0 грн.