2021-11-14

Зустрічайте тиждень знижок на японські процедури Wamiles!

Багато хто з вас, дорогі читачки, користується доглядовою та декоративною косметикою Otome by Wamiles. Тепер ви маєте можливість відчути розкіш догляду за шкірою обличчя завдяки професійним процедурам космецевтики Wamiles. З 15.11 до 21.11 на них діє знижка -20%.

Чим відрізняються косметичні засоби від космецевтики?

Косметичні засоби працюють лише на поверхні шкіри, у внутрішні шари епідермісу вони проникнути не можуть. Космецевтика має у своєму складі компоненти, розмір яких дозволяє проникати вглиб шкіри та надавати прямий чи опосередкований вплив на структури епідермісу та дерми. Але крім впливу на шкіру ззовні, можливе значне поліпшення якості шкіри зсередини.

В основі виробництва космецевтики —інноваційні розробки вчених. Космецевтичні препарати мають фармацевтичну якість. Вони не містять воску, жирів, ланоліну та синтетичних речовин. Основну частку становлять активні компоненти. Космецевтичні препарати мають лікувальну дію, боряться з такими проблемами як акне, жирна шкіра, купероз, гіперпігментація, суха, зневоднена шкіра. Такі продукти призначають дерматологи-косметологи. Перед проведенням процедур фахівець діагностує шкіру та робить повний лікарський анамнез.

Космецевтичний засіб зазвичай містить не менше 10 різноспрямованих інгредієнтів. У складі якісної космецевтики немає ароматизаторів та барвників, які можуть бути потенційними алергенами.

Які космецевтичні засоби Wamiles Ви можете спробувати у салонному догляді?

Це 11 професійних процедур, серед яких:

 1. Ексфоліація
 2. Олійний догляд «Відновлення»
 3. Олійний догляд для вікової шкіри
 4. Олійний догляд для проблемної шкіри
 5. Курс «Нормалізація оновлення»
 6. Курс "Vital"
 7. Курс «Ліфтінг Vital+»
 8. Кремовий догляд
 9. Курс «Детокс»
 10. Курс «Детокс + Ексфоліація»
 11. Курс «Відбілювання»

Усі процедури адаптовані для будь-якого типу шкіри обличчя. Ми виділили кілька варіантів косметологічного догляду, щоб Вам було легко обрати процедуру.

Універсальні космецевтичні процедури Wamiles: Ексфоліація, Олійний догляд «Відновлення», Курс «Нормалізація оновлення», Кремовий догляд, Курс «Детокс», Курс «Детокс + Ексфоліація».

Ексфоліація рекомендується для будь-якого віку і типів шкіри - це універсальна процедура оздоровлення та омолодження обличчя, яка оновлює роговий шар шкіри, вирішує проблему лущення, мінімізує наслідки гіперкератозу, надає виражену освітлювальну дію, вирівнює мікрорельєф, насичує шкіру киснем.

Олійний догляд «Відновлення» проводять за допомогою лікувальної мануальної терапії, що сприяє глибокому проникненню космецевтичних компонентів. Ця процедура виводить забруднення з пор, усуває застій токсинів, інтенсивно зволожує, форсує кровотік, стимулює метаболічні процеси, заспокоює шкіру.

Курс «Нормалізація оновлення» - фірмова процедура ексфоліації Wamiles у скороченому, але не менш ефективному вигляді. За глибоким очищенням вітамінно-мінеральною емульсією та милом, що відповідає типу шкіри клієнта, йде етап ексфоліації, а потім фінішний догляд препаратами з тієї ж лінії. Після процедури шкіра стає оновленою, красивою та чистою.

Курс «Кремовий догляд» – лікувальна процедура, яка повертає шкірі гладкість, пружність та здоровий вигляд. Проводиться з використанням крему, збагаченого природними мінералами, глибоко живить шкіру необхідними речовинами, має сильний детоксуючий ефект. Залежно від методики проведення «Кремовий догляд» дозволяє досягти двох різних цілей: 1) глибоке очищення шкіри від токсинів та забруднень; 2) глибоке живлення та зволоження. Особливо рекомендується для шкіри, схильної до швидкої втрати вологи та сухості.

Курс «Детокс» поєднує в собі переваги курсу "Олійного догляду", що очищає пори шкіри, і потужного детоксикуючого впливу курсу "Кремового догляду". Результат – комплексне та глибоке очищення шкіри як від видимих ​​забруднень та проблем шкіри (розширені пори, темні кола під очима, пігментація, жирний блиск), так і прихованих (втрата пружності, чорні цятки, ослаблення еластину). Масаж Шиатцу дозволяє отримати ще більше задоволення від процедури.

Курс «Детокс + Ексфоліація» – курс оздоровлення шкіри, створений для ефективного очищення від глибоких забруднень та виведення токсинів. Комплексне очищення проводиться відразу після процедури ексфоліації, дозволяючи досягти максимального результату. Курс насичує рідкісними мінералами та вітамінами ослаблену зовнішніми впливами та сонячними променями тьмяну шкіру. Результат після процедури - максимальне виведення токсинів, усунення куперозу, зморшок, тьмяності обличчя.

Курси anti-age: Олійний догляд для вікової шкіри, Курс «Vital», Курс «Ліфтинг Vital+».

Олійний догляд для вікової шкіри повертає молодість, відновлює водно-жировий баланс. Під час лікувальної процедури проводиться розслаблюючий масаж із використанням пари. Олія приготована за особливою технологією, тому добре поєднується з іншими зволожувальними та живильними препаратами компанії Wamiles, утворюючи з ними своєрідний коктейль. Олія робить шкіру еластичною та пружною, а також підтримує її зволоженість. Цей курс дозволяє вирішити проблему оновлення циклу шкіри, прибрати пігментацію та зморшки.

Курс "VITAL" допомагає усунути проблеми, пов'язані з віковими змінами шкіри.

У ході цього курсу шкіра максимально насичується не тільки необхідними для її нормальної життєдіяльності мінералами, а й отримує величезний заряд вітамінів та амінокислот. Глибоке збалансоване харчування в масці VITAL дозволяє освіжити шкіру, нормалізувати всі функції оновлення і надати їй внутрішнього сяйва. Етап "Ексфоліації" нормалізує цикл оновлення епідермісу. Шкіра стає здоровою, пружною та підтягнутою.

Курс Ліфтінг VITAL+ допомагає усунути проблеми, пов'язані з віковими змінами шкіри. Це найефективніший, повний і насичений мінералами та амінокислотами курс. Він вирішує найскладніші косметичні завдання такі, як в'ялість шкіри, глибокі зморшки, виражена пігментація, темні кола під очима, акне. Поєднує в собі переваги як від "Олійного догляду", так процедури "Vіtal". Посилений догляд для зрілої та (або) пробленої шкіри з унікальним масажем Wamiles дійсно зцілюють шкіру.

Олійний догляд для проблемної шкіри – супердогляд для шкіри з акне. Ця косметологічна процедура очищає шкіру, запобігає появі прищів, робить її здоровішою. Проводиться з використанням есенції, яка надає заспокійливу дію та створена за рецептом японської народної медицини. Олійний догляд для проблемної шкіри обличчя нормалізує роботу сальних залоз, інтенсивно зволожує шкіру, дезинфікує, є заміною механічного чищення обличчя.

Курс «Відбілювання» створений для шкіри, схильної до утворення ластовиння та пігментних плям. Процедура відбілювання стимулює відновлення функцій шкіри внаслідок впливу ультрафіолетових променів та надмірного пересихання. У ході процедури видаляється ороговілий шар шкіри, нормалізується вироблення меланіну, відновлюються порушені функції шкіри. Завдяки масці, у складі якої альфа-оксикислота та вітамінний комплекс, відбілюється шкіра, нормалізується вироблення колагену.

Ми раді бачити Вас у нашому фірмовому салоні Wamiles за адресою: вул. Антоновича, 131.

Спробуйте наші фірмові салонні процедури зі знижкою -20%. Бо ж Ви створені для краси.